21 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ.

Дата: 21.11.2021 15:08

Восени 2004 року вперше в історії незалежної України наші співвітчизники стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави.

21 листопада 2013 року в Україні розпочався Євромайдан, коли небайдужі до долі країни громадяни вийшли на Майдан Незалежності на знак протесту проти відмови уряду підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Пізніше ці протести назвали "Революцією Гідності".

Для нашої держави це був надзвичайно важкий іспит, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи та європейського вибору.

Але попри випробування й перешкоди, наша країна розбудовується як правова демократична європейська держава.

Шановні мешканці Полицької територіальної громади!

Нехай серця ваші наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності й порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього України!

Сільський голова Микола Озеруга

На зображенні може бути: текст