Необережність під час куріння забирає життя

Дата: 15.11.2021 11:16

Пожежі, викликані непогашеною цигаркою або сигаретою, є найбільш розповсюдженими, у більшій мірі, ніж може здатися на перший погляд.

Більшість пожеж, спричинених курінням, пов'язана з курінням у нетверезому стані у ліжку. Пияцтво розкладаюче діє на особистість людини, призводить до моральних і матеріальних збитків оточуючим, всьому суспільству загалом. Всі випадки пожеж від куріння у ліжку схожі один на другий: п’яна людина, що палить, засинає, цигарка падає і від неї спочатку загорається постіль, а потім меблі у кімнаті.

Більшість випадків загибелі на пожежах внаслідок необережності під час куріння стаються саме з настанням осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду.

Держслужба з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян: паління в нетверезому стані призводить до пожеж, під час яких пошкоджується майно, травмуються і гинуть люди. Заядлі курці, нехтуючи своїм життям, наражають на небезпеку й оточуючих.

Закликаємо: цінуйте своє здоров’я та життя! Недбале ставлення людей до власної безпеки – стає причиною значної кількості пожеж!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області