ОГОЛОШЕННЯ про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП "Полицький ЦПМСД Полицької сільської ради"

Дата: 04.11.2021 14:56

Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.65 Господарського кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31.10.2018 року №1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, випуск 78 «Охорона здоров’я» (п.1 розділу 2), рішення Х сесії Полицької сільської ради VІІІ скликання від 03 листопада 2021 року №  «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Полицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Полицької сільської  ради, Полицька сільська  рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Полицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Полицької сільської ради та розпочинає прийом пропозицій до її складу.