ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ПОЛИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 28.10.2021 11:21

Прийміть найщиріші вітання від Полицької сільської ради та її виконавчого комітету з нагоди 77-мої річниці вигнання нацистів з України.

Історія визволення України творилась упродовж 1255 днів і ночей. І нарешті, восени 1944-го на нашу рідну землю прийшло довгоочікуване, вистраждане в кровопролитних битвах визволення.

У найжорстокішій в історії людства війні сини та доньки України захистили Батьківщину від ненависного ворога.

Нинішнє молоде покоління , шановні ветерани, виховується на вашому прикладі, захоплюється вашими подвигами.

У цей святковий день бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я на довгі роки. Хай щастя і радість не переводяться у ваших оселях.

Честь і слава живим героям!

Світла і вічна пам’ять загиблим!

Сільський голова Микола ОЗЕРУГАФото без опису