«Розминка від чемпіона» завітала у Полицьку територіальну громаду

Дата: 21.10.2021 18:52

Учні Ромейківського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст.- ЗДО» зібралися на шкільному спортмайданчику, щоб долучитися до обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона». Тут вони зустріли майстра спорту України з пауерліфтингу Михайла Марчука та працівників комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, які приїхали до них пропагувати спорт, фізичну культуру та здоровий спосіб життя.

Спілкування про спорт і його значення в житті видалося жвавим і цікавим. А почалося воно з нагородження переможців конкурсу малюнка на спортивну тематику, який учні школи організували, готуючись до «Розминки від чемпіона». Автори кращих художніх робіт отримали призи від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.

Після розповіді про своє захоплення спортом, Михайло провів для школярів розминку. Після неї була «Олімпійська вікторина» та фотосесія.