Дата: 18.10.2021 15:54

18 жовтня 2021 року Полицька територіальна громада приєдналася до щорічної всесвітньої вуличної акції «Walk for Freedom /Хода за свободу».

Основна мета акції - нагадати громадянам про існування проблеми торгівлі людьми, адже не дивлячись на стрімкий розвиток цивілізації і технологічні досягнення, в сучасному світі все ще експлуатують жінок, чоловіків і навіть дітей. Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини.

Учасниками зібрання серед жителів громади були розповсюджені інформаційні листівки з вказаними номерами телефонів національної гарячої лінії для звернень постраждалих осіб.