ЩОРОКУ 9 ЖОВТНЯ ПОШТОВИКИ ВІДЗНАЧАЮТЬ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОШТИ

Дата: 10.10.2021 14:37

Не дивлячись на конкуренцію з боку телекомунікаційних операторів і операторів мобільного зв’язку, традиційні поштові послуги, що передбачають прийом, обробку, перевезення і доставку листів, бандеролей, посилок і інших поштових відправлень, як і раніше залишаються затребуваними і для підприємств, і для населення.

Шановні поштові працівники!

Від імені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійним святом!

Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя та вагомих професійних успіхів!

Сільський голова Микола ОЗЕРУГА

На зображенні може бути: текст