1 ЖОВТНЯ, З ПРИХОДОМ ЗОЛОТОЇ ОСЕНІ В НАШІЙ ДЕРЖАВІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ОСЕНІ ЖИТТЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНА.

Дата: 01.10.2021 12:25

Ми вшановуємо дорогих нашому серцю батьків, матерів, дідусів та бабусь, тих, хто виростив і виховав нас, хто самовідданою тяжкою працею розбудовував рідну країну.

Наш обов’язок наповнювати кожен їхній день повноцінним змістом і любов’ю, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.

Не забуваймо й про величезний творчий та трудовий потенціал людей похилого віку. Вони беруть активну участь у сімейному житті, продовжують працювати, роблячи відчутний фінансовий внесок в економіку кожної окремої родини, рідного краю і країни в цілому.

Від імені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету зичу всім людям похилого віку доброго здоров’я, сімейного затишку, достатку, поваги і любові.

Хай ваші вже немолоді роки не знесилюють вас, а підносять морально і духовно.

Пам’ятайте, що ваш неоціненний життєвий досвід вкрай потрібний нинішній молоді!

Сільський голова Микола ОЗЕРУГАФото без опису