ВІТАННЯ З ХРАМОВИМ СВЯТОМ

Дата: 30.09.2021 09:24

Найщиріші вітання з нагоди Храмового Празника у церкві святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії наших сусід с. Балаховичі шле Полицька громада.

Всечесний отче Олександре! Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Храмового Празника.

Нехай це величне свято наповнить Ваше серце та серця Всіх парафіян церкви святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії світлими почуттями віри, надії, і любові. Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях, і слово Боже надасть усім Вам наснаги на добрі і благі діла. Нехай цей урочистий День принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать.

Хай Господь обдаровує всіх Вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Христової Церкви, нашої громади та всієї України.

З особливою теплотою вітаємо жителів села Балаховичі, які в ці дні відзначають Храмовий Празник.

А Вам та Вашій родині, отче Олександре, нехай це свято принесе світло, затишок та Господню благодать.

Нехай буде осяяна Божою Ласкою уся парафія, нехай зійде Благословення для всієї нашої сільської громади!

З повагою,

колектив сільської ради та сільський голова Микола ОЗЕРУГА