УВАГА! ЖОВТА ЗОНА!

Дата: 23.09.2021 16:22

ДО ВІДОМА!

З 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 року по всій території країни оголошено жовту зону.

Так згідно з постановою уряду, у «жовтому» рівні епідемічної небезпеки забороняється: проводити масові заходи за участю більше 1 особи на 4 кв. метри площі будівлі або території; заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць; заповненість спортзалів і фітнес-центрів має становити не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів.

Бізнес зможе сам обирати: припиняти роботу в умовах погіршення епідемічної ситуації чи вакцинувати працівників та приймати відвідувачів за умови пред'явлення документу про вакцинацію проти COVID-19.

За результатами наради Сергій Подолін доручив: управлінню освіти і науки постійно тримати на контролі показники вакцинації працівників галузі; департаменту охорони здоров’я моніторити ситуацію із заповненням «ковідних» лікарень, а за потреби вживати заходів щодо збільшення мережі ліжок; Нацполіції та Держпродспоживслужбі посилити контроль щодо дотримання маскового режиму в установах, а також інших карантинних вимог у транспорті, магазинах.

Засідання комісії ТЕБ і НС Полицької ТГ відбудеться 23.09. Про результати буде повідомлено громадськість.Фото без опису