23 СЕРПНЯ МИ СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ, А 24 СЕРПНЯ - ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.

Дата: 23.08.2021 09:25

Відзначаючи тридцяту річницю незалежності України,

ми з повним правом стверджуємо, що найголовніший наш здобуток – суверенна держава – живе, розвивається і утверджується в колі цивілізованих країн.

Це той день, коли з надзвичайною силою виявляється загальнонародна солідарність і кожен з нас має особливо відчути відповідальність за долю своєї держави.

Ми-нащадки Володимира Великого, Тараса Шевченка, Лесі Українки – будуємо ту Україну, про яку мріяли, за яку боролися наші великі пращури. Нам з вами випала історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь українського народу: бути господарями на своїй землі. Праця і терпіння, громадська мужність і відповідальність, злагода і мир у суспільстві, віра і витримка – тільки ці чинники можуть забезпечити прорив до гідного буття, до процвітання держави і добробуту її громадян.

Хай же щастить нашій Україні на шляху творення власної державності, хай щастить усім нам в розбудові незалежної, демократичної Батьківщини !

Зі святом вас, шановні мешканці територіальної громади!

Слава Україні!

З повагою

Сільський голова                                                          Микола ОЗЕРУГА