Участь в онлайн-консультації на тему «Розбудова спроможної мережі закладів охорони здоров’я»

Дата: 20.08.2021 22:36

Медична реформа дала поштовх до активного розвитку галузі медицини в територіальних громадах, а також запустила процес реформування місцевих медичних закладів, що часто супроводжується певними труднощами. Саме тому сьогодні команда ULEAD з Європою в Рівненській області організувала онлайн-консультацію на тему «Розбудова спроможної мережі закладів охорони здоров’я» для Полицької, Головинської, Соснівської, Рокитнівської, Радивилівської та Смизької громад.

? З фахівцями територіальних громад працював Василь Височанський, зовнішній експерт Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

???? Василь Височанський, експерт Програми «U-LEAD з Європою», надав консультації та роз’яснення для фахівців громад з низки питань, зокрема щодо????

???? надходження коштів на ЦПМСД, їх розподілу та фінансової спроможності ЦПМСД в сільській місцевості;

???? порядку встановлення посадових окладів сімейним лікарям та встановлення розміру надбавки за кількість декларацій;

???? оренди майна комунальним некомерційним підприємством, засновником якого є сусідня громада;

???? співпраці представників закладів охорони здоров’я з органами місцевого самоврядування;

???? встановлення граничних цифр по кількості населення, яке мають обслуговувати амбулаторії та ФАПи в сільській місцевості в контексті формування якісної спроможної мережі.

#ULEAD #ULEADwithEurope

Полицька Територіальна Громада Головинська сільська рада. Офіційна сторінка Соснівська територіальна громада Рокитнівська селищна рада Радивилівська об'єднана громада Смизька громадаФото без опису