Дата: 20.08.2021 22:13

Фото без опису        Підсумковий форум щодо реалізації проєкту з протидії гендерно зумовленому насильству, налагодження взаємодії та ефективного реагування на вчинення домашнього насильства у територіальних громадах Рівненщини відбувся в обласному центрі сьогодні, 20 серпня.

До обговорення актуальних питань долучились і представники нашої громади: начальник Служби у справах дітей Шепеть Тетяна та начальник Відділу соціального захисту Бекеша Леся.

? Учасники форуму узагальнили та підсумували цілі і завдання проєкту, обговорили питання протидії гендерно зумовленому насильству, допомоги постраждалим, налагодження взаємодії у сфері запобігання домашньому насильству в територіальних громадах Рівненщини, стан впровадження державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, роль громадських організацій у налагодженні ефективної взаємодії у боротьбі із цим ганебним явищем.

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису