COVID–19 – що потрібно, щоб навчальний заклад працював не дистанційно та інша корисна інформація

Дата: 11.08.2021 09:13

Шановні мешканці громади, керівники фермерських господарств, підприємств, сфери соціального й побутового обслуговування населення!

У боротьбі проти коронавірусної загрози настав черговий етап, який є найбільш ефективним – противірусна вакцинація населення.

Кожен житель громади, незважаючи на професійну чи соціальну приналежність, може отримати щеплення і повернутися до нормального життя та стримати негативні наслідки від поширення штаму «Дельта».

Збільшення кількості вакцинованих - це відповідальність і заслуга медиків та мобільних бригад, що працюють у пунктах вакцинації. Кожна додаткова доза - це врятоване життя Людини.

ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА НАСТУПНУ ІНФОРМАЦІЮ:

28 липня 2021року Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до Постанови №1236 від 09 грудня 2020 року, де однією з важливих новацій стають правила роботи навчальних закладів в умовах карантину.

У разі виходу регіону із зеленої зони, тобто потрапляння у жовту, помаранчеву чи червону, задля роботи освітнього закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу.

Міцного здоров'я усім нам!Фото без опису