Засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Полицької сільської ради

Дата: 23.07.2021 09:38

22 липня 2021 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Полицької сільської ради.

Під час засідання обговорювалося питання неналежного виконання батьківських обов’язків жителькою с. Балаховичі щодо малолітніх дітей.  В результаті обговорення було вирішено взяти дану сім’ю на контроль сільської ради, двох малолітніх дітей поставити на облік як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Для забезпечення розроблення та виконання індивідуальних планів  соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах було затверджено персональний склад міждисциплінарної команди (2 ос.).

В ході засідання обговорювалися методи співпраці з представниками ювенальної превенції щодо профілактики дитячої бездоглядності, запобігання і протидії насильству і жорстокості щодо дітей.

В подальшому засідання Комісії з питань захисту прав дитини відбуватимуться за потребою, але не рідше 1 разу на місяць.