НАСЛІДКИ НЕГОДИ У СУСІДІВ

Дата: 03.07.2021 20:08

Рафалівські рятувальники звільнили проїжджу частину дороги від поваленого через ускладнені погодні умови дерева

1 липня о 20:34 год. до служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що внаслідок негоди через сильні пориви вітру сталося обвалення дерева на проїжджу частину автодороги між смт.Рафалівка та с.Суховоля Вараського району.  Для надання допомоги до місця події було направлено черговий караул 5-го державного пожежно-рятувального поста смт. Рафалівка. По прибуттю на місце події було встановлено, що дерево частково заблокувало рух даною дорогою. Рятувальниками за допомогою бензопили було проведено розрізання поваленого дерева та розчищення дороги. Згодом рух транспортних засобів було відновлено.

Вараське РУ ГУ ДСНС України у Рівненській областіФото без опису