Конкурс на посаду керівників Полицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Балаховицького НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів - ЗДО"

Дата: 24.06.2021 14:54

22.06.2021 року в Полицькій ТГ пройшов Конкурс на обрання керівників Полицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Балаховицького ДНЗ "ЗЗСО І-ІІ ступенів - ЗДО".

Кандидат на посаду керівника Полицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Рубаха Віра Миколаївна пройшла успішні випробування на знання законодавства України у сфері освіти, на перевірку професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. У підсумку Віра Миколаївна набрала 10,4 балів з 15 можливих та визнана конкурсною комісією переможцем на посаду керівника відповідного закладу.

30 червня 2021 року з переможцем конкурсу Вірою Рубахою буде укладено строковий трудовий договір (контракт) терміном на шість років.

По Балаховицькому НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів - ЗДО" конкурс вважається таким, що не відбувся, оскільки кандидат, що подавав свою кандидатуру на участь, нинішній керівник закладу Юсько Микола Степанович, попередньо написав заяву про відмову брати участь в Конкурсі.

За таких обставин по Балаховицькому НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів - ЗДО" оголошено повторний конкурс.

Вітаємо Віру Миколаївну. Бажаємо плідної роботи керівнику, розвитку і нових досягнень освітній установі.Фото без опису