Про встановлення ставок єдиного податку на території Полицької сільської територіальної громади

Дата: 26.06.2024 15:40

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сорок друга сесія восьмого скликання)

РІШЕННЯ

24 червня 2024 року                                                                                     № 998

Про встановлення ставок єдиного податку

на території Полицької сільської

територіальної громади

Відповідно до пункту 293.1 та 293.2 статті 293 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Полицька сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити ставки єдиного податку на території Полицької сільської територіальної громади для фізичних осіб підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, всіх видів господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць:

- для першої групи платників єдиного податку - 10 відсотків розміру         прожиткового мінімуму для працездатних осіб встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року згідно з додатком 1;

- для другої групи платників єдиного податку - 15 відсотків  розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

2. Затвердити   Положення   про   встановлення  ставок єдиного  податку на території     Полицької сільської   територіальної     громади,   додається.

3. Оприлюднити рішення  та на офіційному веб-сайті Полицької сільської ради.

4. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2025 року . У разі якщо до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування місцевих податків сільська рада не прийме рішення про встановлення місцевих податків, такі податки справляються із застосуванням ставок, які діяли до 31 грудня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування таких місцевих податків.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію Полицької сільської  ради  з питань фінансів, бюджету, планування  соціально – економічного та культурного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (Олександр СЕРГІЙЧУК).

Сільський голова                                                                  Микола ОЗЕРУГА

Сільський голова