У ТРЕТЮ НЕДІЛЮ ЧЕРВНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ БАТЬКА.

Дата: 15.06.2024 12:07

Роль батька у вихованні дитини не менш важлива, ніж материнська.

Адже кожен малюк потребує гармонійного розвитку, який може отримати тільки за участю у вихованні обох батьків.

Мужність і сила чоловічого характеру вчать дітей долати труднощі, спонукають перемагати, виховують волю.

Могутню виховну силу мають сімейні традиції, а їхній вплив можна відчути лише у гармонійній родині.

Тож у цей день ми віддаємо шану чоловікові-батькові, оскільки саме він є основою повноцінної сім’ї .

Сьогодні наші героїчні воїни-батьки захищають цілісність держави зі зброєю у руках, адже знають, що Україна - країна їх дітей та онуків.

Вітаємо зі святом всіх чоловіків, яким у житті випала почесна та відповідальна місія бути батьком.

Зичимо міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любовіі!

Нехай щасливими і вдячними зростають діти.

На зображенні може бути: текст