ВІДПОЧИНОК НА ВОДІ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИЙ!

Дата: 06.05.2024 10:43

Із кожним днем повітря все більше прогрівається, більшає сонячних днів і незабаром прогріються і водойми. Хочемо нагадати правила поведінки під час відпочинку біля водних об'єктів – на жаль, щороку статистика нещасних випадків свідчить, що порадами рятувальників нехтують.

Купання у холодній воді може призвести до холодового шоку (гостре охолодження тіла). Він наступає, коли людина потрапляє в холодну воду. При цьому вона не може поворухнути руками і

ногами, в неї розладнується дихання і вона тоне у воді мовчки, без крику про допомогу і без спроби врятуватись.

Тож рятувальники закликають поки що утриматися від купання у водоймах, а загартованим дотримуватися правил безпеки.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

На зображенні може бути: 1 особа, плаває, басейн та текст