5 ГРУДНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА, 10 ГРУДНЯ - ДЕНЬ БЛАГОДІЙНИЦТВА

Дата: 05.12.2023 10:38

Волонтерство та благодійність - надзвичайно важливі складові громадянського суспільства.

З початку російської агресії волонтери і благодійники були першими, хто відгукнувся та прийшов на допомогу українським військовим.

Завдяки волонтерському руху вдалося у надзвичайно стислий термін відновити бойові потужності військ та стримувати натиск ворога.

Наші волонтери - справжні патріоти Батьківщини.

Саме їх активна громадська позиція та швидке реагування сприяє своєчасному отриманню необхідної допомоги українськими бійцями.

Шановні мешканці Полицька Територіальна Громада!

Висловлюємо слова щирої вдячності волонтерам - усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.

Нехай ваша діяльність надихає інших на добрі справи!

З повагою сільський голова Микола ОЗЕРУГА