Нехай пам’ять про наших янголів живе у наших серцях

Дата: 03.09.2023 11:19

Так хочеться сказати: "А нашого цвіту..."

Проте біда в тому, що ми хоронимо цвіт нації, і думка про це не дає нормально працювати і жити.

Наскільки світлі люди один за одним клином журавлів відлітають у синю блакить. Соромно, що навіть нормально не попрощались з кожним, стільки всього недоговорено, не сказано кожному, які вони всім були дорогі.

На Харківщині, стримуючи російський наступ, загинув Іван Давідчик 1982 року народження.

Іван народився і виріс у с. Сошники нині наша Полицька Територіальна Громада. Закінчив 9 класів тоді Полицької ЗОШ І-ІІІ ступенів і здобув професію електрогазозварювальника. Одружився в 2008 році і разом з сім’єю проживав у с. Забороль, що у Рівненському районі.

Розуміючи, що він мусить бути там, виконував обов’язки бойового медика.

Отримав наш Герой смертельне поранення біля села Першотравневе Куп'янського району.

В захисника залишились дружина, двоє дітей та велика дружна родина.

Поховали нашого Героя в с. Забороль Рівненського району.

Щирі співчутті родині. Нехай пам’ять про наших янголів живе у наших серцях.