Світла пам'ять ВОЇНУ

Дата: 04.09.2023 11:15

Зозуле, зозуле, ой чого ж так мало,

ой чого ж так мало років накувала.

Ой якби я знала, що пісня пророча,

була б не кувала проти темной ночі...

З біллю та сумом повідомляємо, що 03.09.2023 року від отриманих поранень, в ході виконання бойового завдання, у бою за нашу Батьківщину біля населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району на Донеччині під час стрілкового бою з противником загинув житель с. Іванчі Андрій Петрович Рачок, 1986 р.н.

Андрій Рачок був навідником десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини А 1910.

Бути солдатом – значить не відокремлювати свою особисту гідність від гідності за свою державу. Це значить поважати і любити не тільки те, що є в тобі та на тобі, але й все те, що навколо тебе. Твоя країна - твоя колиска. Це про Андрія.

Полицька сільська рада, її виконавчий комітет, вся громада висловлюють щирі співчуття родині та близьким з приводу непоправної смерті військовослужбовця, загиблого за Україну Героя – Андрія Петровича Рачка.

Добрий, світлий спомин про захисника нашої України назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Про час прибуття екіпажу завтра будемо інформувати додатково в Viber групах населених пунктів громади.