Інiцiатива - «Школа експортера»

Дата: 07.09.2023 11:14

Аrенцiя регiонального розвитку Рiвненсько'i областi спiльно з Дiя. Бiзнес.Рiвне за сприяння ПРООН в У краiнi в рамках проекту «Пiдтримка iнклюзивного розвитку в У краiнi через зв'язок експортної cтpaтeгiї, регiонального розвитку та Цiлей сталого розвитку», започатковує iнiцiативу - «школа експортера», яка спрямована на розвиток зовнiшньоекономiчної дiяльностi.

Метою заходу є: надання необхiдних знань та компетенцiй для ефективної роботи на зовнiшнiх ринках, а також розширення можливостей та посилення експортної спроможностi бiзнесу нашої областi.

Учасники отримають знання та iнформацiю вiд провiдних фахiвцiв у сферах:

маркетингу, грантових можливостей, митних операцiй, кредитування, виходу на маркетплейси та iнше.

Проектом передбачено ознайомлення з реальними кейсами успiшного експортоорiентованого бiзнесу та можливiсть вiдвiдати однi з найбiльших пiдприємств Рiвненської областi.

Участь у заходi безкоштовна.

До участi запрошуються:

- пiдприємцi, якi ще не здiйснювали експорт та не

мають досвіду експорту та підприємці, які є досвідченими експортерами та прагнуть розширити свою присутнiсть на iноземних ринках збуту.

Старт навчальної ініціативи «Школа експортера» вiдбудеться

25 - 27 вересня 2023 року (про мiсце та час буде повiдомлено зареєстрованих учасникiв додатково ).

Для участi просимо до 20 вересня 2023 року заповнити форму реестрацiї за посиланням:

На зображенні може бути: текст