Творити добро – дуже просто

Дата: 31.08.2023 16:19

У сучасному світі добро іноді сприймають за наївність та недалекість, але насправді це вміння, якому часто доводиться довго та старанно навчатися. Творити добро – дуже просто. Це можуть бути маленькі речі для вас, проте доволі вагомі для оточуючих.

Група волонтерів-майстрів з Полицька Територіальна Громада в кількості 10 чоловік, а саме: Віталій Моцик, Олександр Кулай, Іван Стадник, Максим Озеруга, Андрій Килюшик, Віктор Лобач, Сергій Лобач, Олександр Матюх, Михайло Стельмах, Ігор Примачик в період з 22 по 29.08.2023 р. працювали в селі Орлове Кочубеївської громади Херсонської області.

За даний період було відремонтовано 12 об'єктів покрівель різної складності, з яких 3 об'єкти підлягали повному перекриттю даху.

Роботи проводилися під керівництвом Віталія Долганського. Спонсором даної поїздки була Церква ХВЄ села Полиці.