В громаді з'явилися нові люди?!

Дата: 28.08.2023 17:44

В громаді з'явилися нові люди?!

Саме так. З сьогоднішнього дня приступив до роботи дільничний офіцер Павло Петрович Шемехно.

Реагування на всі питання, що стосуються компетенції поліції, надання роз'яснень у вирішенні цивільно правових відносин - це лише частина обов'язків, які на нього покладені.

З понеділка по суботу з 09.00 год до 18.00 год він на роботі, виїздах, вирішенні питань по місцевості, а з 11.00 год до 13.00 год щовівторка і щочетверга - в себе у відділку він зможе прийняти вас особисто і проконсультувати з питань, що цікавлять.

0987113936 - телефон дільничного офіцера громади Павла Петровича Шемехна.Фото без опису