ЗАХИСТІТЬСЯ ВІД КІБЕРШАХРАЇВ. ПРОСТІ ПРАВИЛА, ЯК ВБЕРЕГТИ ГРОШІ ВІД ЗЛОВМИСНИКІВ

Дата: 12.07.2023 17:24

Вам колись телефонували з проханням озвучити код, який надійшов у повідомленні? Чи перейти за підозрілим посиланням, щоб підтвердити платіж? Будьте пильними — так діють шахраї.

Війна не зупинила аферистів, а, навпаки, їхня активність лише зросла. І найпопулярнішим методом ошукати українців залишаються махінації в інтернеті.

☝???? За минулий рік шахраї через схеми з платіжними картками заробили на українцях понад 481 млн гривень. Це на 46% більше, ніж до війни.

Підтримуємо кампанію НБУ та ділимося основними порадами, які допоможуть не потрапити на гачок зловмисників і зберегти гроші на картці. Запам'ятайте і поділіться з близькими.

Не дамо схемам жодного шансу ????????

#ШахрайГудбай