Змагання з міні-футболу та тенісу настільного серед школярів

Дата: 27.04.2023 11:18

27 квітня, на базі Полицький ліцей відбулися змагання з міні-футболу ⚽️ та тенісу настільного🏓 серед школярів Полицька Територіальна Громада . Сильнішими у ⚽️виявились учні 🏆Полицького ліцею, які перемогли обох своїх суперників. Учні Балаховицької гімназії стали другими, а команда Ромейківського ліцею замкнула трійку. У змаганнях з 🏓 перемогу здобули Бачинський Назар (Полицький ліцей)та Мордас Олена(Ромейківський ліцей).

Бажаємо переможцям гідно представити нашу громаду у зональних змаганнях, які відбудуться 02 травня у м.Сарни.