Порядок денний сьомої сесії восьмого скликання від 14.07.2021 року

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII сесія VIIІ скликання

П О Р Я Д О К    Д Е Н Н И Й :

14 липня 2021 року

1. Про виконання  бюджету Полицької сільської ради за І півріччя 2021 року.

2. Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2021 рік.

3. Про виділення коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів для матеріально-технічного забезпечення Вараському районному відділу Управління Служби безпеки України в Рівненській області.

4. Про затвердження кошторисних документацій на поточний ремонт доріг в               с. Ромейки.

5. Про створення Служби у справах дітей Полицької сільської ради як юридичної особи.

6. Про встановлення у 2022 році на території Полицької сільської ради плати за землю в частині земельного податку на затвердження Порядку її справляння.

7. Про встановлення у 2022 році податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Полицької сільської ради.

8. Про затвердження плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року.

8. Про введення в експлуатацію та прийняття на баланс дитячого майданчика в  с. Іванчі, вулиця Лісова.

10. Про внесення змін у рішення сільської ради 90 від 24.12.2020 р.” Про затвердження програми “ Обдаровані діти”.

11. Про внесення змін у п.5( додаток 2, п.5.6.) рішення сільської ради №9 від 24.11.2020 року  Про затвердження структури і чисельності апарату Полицької сільської ради, умов оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування  на 2021 рік.

12. Про внесення змін у п.2 рішення сільської ради № 5 від  24 листопада 2020 року Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

13. Про внесення змін у рішення сільської ради № 164 від 10.03.2021 року “ Про затвердження містобудівної документації "Генеральний план та план зонування с. Полиці”.

14. Про надання в оренду земельної ділянки в межах гірничого відводу для подальшої розробки корисних копалин ДП Регіон-Інвест .

15. Про надання дозволу  на розроблення  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Самчук Вірі  Сергіївні.

16. Про надання дозволу  на розроблення  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Володько Вірі Петрівні.

17. Про надання дозволу  на розроблення  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Огороднику Івану Карповичу.

18. Про надання дозволу  на розроблення  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Поліщук Олені Валеріївні.

19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Вознюку Віталію Вікторовичу.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дукачу Івану Івановичу.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Фурлету Ярославу Володимировичу.

22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Петрук Світлані Михайлівні.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Богомаз  Владиславу Анатолійовичу.

24. Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування Іваненко Тетяні Петрівні.