Полицька громада

Рівненська область, Вараський район

Профілактичний захід 2021

Дата: 19.10.2021 19:15
Кількість переглядів: 151

Відповідно до ст. 53 Конституції України та Закону України «Про загальну середню освіту», розпорядження сільського голови № 78 від 03 вересня 2021 року «Про організацію та проведення у 2021 році профілактичного заходу «Урок» з метою надання дітям з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі головним спеціалістом служби у справах дітей Полицької сільської ради Тетяною Шепеть, спільно інспектором ювенальної превенції Вараського ВП ГУНП у Рівненській області Тетяна Дукач, представниками Полицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів соціальним педагогом Петром Леусом, сестрою медичною Оксаною Анчук було проведено профілактичний захід на території Полицької територіальної громади.

В ході проведення рейду з усіма батьками була проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність, згідно чинного законодавства. Дітей шкільного віку, які б не приступили до навчання виявлено не було.

Служба у справах дітей інформує, що ухилення батьків або осіб, що їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх осіб, згідно зі ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення, тягне за собою відповідне покарання.

Таким чином, згідно із законом, батьки не можуть розглядати виховання дітей як справу, якою вони можуть займатися чи не займатися. Це їхній громадянський і державний обов’язок, за який вони несуть відповідальність.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора