Полицька громада

Рівненська область, Вараський район

Рішення сесії "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки "

Дата: 15.09.2021 22:28
Кількість переглядів: 193

                                                                 

УКРАЇНА

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дев’ята сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

        РІШЕННЯ

 02 вересня 2021 року                                                             № 379

Про надання дозволу  на розроблення 

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки 

 

             Розглянувши заяву гр. Бовш  Миколи  Володимировича  від 26 липня 2021 року вх. № 167 щодо  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, керуючись статтями 12,116,118,121 Земельного кодексу України, статтями 26 ,ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

           В И Р І Ш И Л А :

1.Надати  громадянину   Бовш Миколі Володимировичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 1,0000 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення  (угіддя рілля), що знаходиться в с.Ромейки, вул.Садова, Володимирецького району  Рівненської області.

2.Громадянину  Бовш Миколі Володимировичу  у місячний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

     3.Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186-1 Земельного кодексу України громадянину Бовш Миколі Володимировичу звернутися у Відділ  у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру  у  Рівненській області для затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на   постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ковб О.М.).

Сільський голова                                                            Микола ОЗЕРУГА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора