Рятувальники попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку та закликають не провокувати виникнення пожеж в екосистемах

Дата: 08.07.2021 15:20

У зв’язку із встановленням на території краю надзвичайного рівня (5 клас) пожежної небезпеки рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування в лісах, парках, сільськогосподарських угіддях, на відкритих територіях і не провокувати виникнення пожеж в екосистемах.

Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей. Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером Служби порятунку «101».

Вараське РУ ГУ ДСНС України у Рівненській області