Рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування

Дата: 06.08.2020 15:40

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Сьома сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

10 червня 2020 року                                                                                                          № 93

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у постійне користування

Розглянувши клопотання НЕК ” Укренерго ”, з метою надання земельної ділянки у постійне користування для розміщення, будівництва експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, керуючись статтями 92,123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати НЕК ” Укренерго ” дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для розміщення, будівництва експлуатації повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС- Київська ( під опорою № 24)( для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії орієнтовною площею 0,0071 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, яка розташована на території Балаховицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

2. Відведення земельної ділянки провести відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 п.1 Земельного кодексу України та реєстрації земельної ділянки у Відділі у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області проект землеустрою подати до Полицької сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у постійне користування.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ковб О. М.).