Полицька громада

Рівненська область, Вараський район

Рішення Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості)

Дата: 06.08.2020 14:46
Кількість переглядів: 367

                                                                          УКРАЇНА

                                                          ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                         ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                      (Сьома сесія сьомого скликання)

                                                                     РІШЕННЯ

від 10 червня 2020 року                                                                                             № 98

Про надання дозволу на розроблення технічної документації

щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву гр. Савчука Івана Івановича, з метою надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,статей 33,119,120,121,125 Земельного кодексу України, сільська рада

                                                                              В И Р І Ш И Л А :

1. Надати гр. Савчуку Івану Івановичу дозвіл на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства площею 0,4049 га за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення в с. Ромейки вулиця Польова в межах населеного пункту Ромейківської сільської ради Володимирецького району Рівненської області. 2. Гр. Савчуку Івану Івановичу у місячний термін звернутись до суб'єктів господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості).

3. Після погодження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної в натурі (на місцевості) у порядку встановленому статтею 186 п.1 Земельного кодексу України та реєстрації земельної ділянки у Відділі у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області подати її до Полицької сільської ради для затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Ковб О. М.).

           Секретар сільської ради                                                          Г.П.Рубець


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора