Рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Дата: 06.08.2020 14:17

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Четверта сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

16 березня 2020 року                                                                                         № 72

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши заяву гр. Бекеші Анастасії Миколаївни, з метою надання земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), керуючись статтями 12, 38,39,40,116, 118,121,122,125 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати гр. Бекеші Анастасії Миколаївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,2500 га за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови в межах населеного пункту за адресою с. Сошники, вулиця Янтарна,9 Полицької сільської ради Володимирецького району Рівненської області.

2. Гр. Бекеші Анастасії Миколаївні у місячний термін звернутись до суб'єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 186 п.1 Земельного кодексу України та реєстрації земельної ділянки у Відділі у Володимирецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області проект землеустрою подати до Полицької сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки у власність.

4. Контроль за виконанням рішення доручити спеціалісту землевпоряднику сільської ради Озерузі М.О.

Сільський голова                                                              М.К.Озеруга