Рішення Про затвердження проектно- кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення»

Дата: 06.08.2020 09:50

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Третя сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

19 лютого 2020 року                                                                                    №

Про затвердження проектно- кошторисної документації

«Реконструкція вуличного освітлення»

З метою виконання Програми благоустрою населених пунктів Балаховицької сільської ради на 2015-2020 р.р., керуючись ст.31, ч.3 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Полицької сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію « Реконструкція вуличного освітлення від ТП №448 по вул. Кузнецова, вул. Набережна в с. Острів Володимирецького району Рівненської області» на суму 73,24366 тис. грн. 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Полицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади (Давидюк В.В.)

Сільський голова                                                                      М.К. Озеруга