Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність

Дата: 05.08.2020 16:02

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Восьма сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

13  серпня 2020 року                                                                                                    №

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність

Розглянувши заяву Берник Наталії Василівни та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),керуючись статтями 186 п.1 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України, “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 5620888000:02:001:0101 у власність гр. Берник Наталії Василівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка ) за адресою Рівненська область Володимирецький район с. Веретено, вулиця Базальтова,2.

2. Передати гр. Берник Наталії Василівні у власність земельну ділянку площею 0,2500 га, за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови Полицької сільської ради, розташованої за адресою Рівненська область, Володимирецький район, с. Веретено, вулиця Базальтова,2 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд( присадибна ділянка).

3. Громадянці Берник Наталії Василівні зареєструвати право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста землевпорядника сільської ради Озеругу М.О.

Сільський голова                                                 М.К.Озеруга